کسی جز «مهر» از «ابراهیم قنبری‌مهر» ندید
کسی جز «مهر» از «ابراهیم قنبری‌مهر» ندید

محمد اله یاری، مدیرکل دفتر موسیقی با انتشار پیامی درگذشت استاد ابراهیم قنبری مهر (هنرمند پیشکسوت عرصه موسیقی) را تسلیت گفت. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی دفتر موسیقی، در متن پیام تسلیت محمد اله‌یاری مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی چنین آمده است:  «بسم الله الرحمن الرحیم انا لله و […]

محمد اله یاری، مدیرکل دفتر موسیقی با انتشار پیامی درگذشت استاد ابراهیم قنبری مهر (هنرمند پیشکسوت عرصه موسیقی) را تسلیت گفت.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی دفتر موسیقی، در متن پیام تسلیت محمد اله‌یاری مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی چنین آمده است: 

«بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت استاد گرانقدر مرحوم ابراهیم قنبری‌مهر، هنرمند پیشکسوت عرصه موسیقی موجب تأثر گردید.

 نقش استاد قنبری‌مهر در تحولات سازسازی معاصر برجسته است، اما انسانیت و مهربانی این هنرمند ارجمند و شاگرد استاد ابوالحسن صبا، در لابه لای آثارش، تسبیحی نهفته است. در تمام این سال‌ها کسی جز «مهر» از ایشان ندید و حیف که تابش‌ پر فروغ و مهر هنرش به خاموشی رفت.

از خداوند منان در ماه عزای حضرت سیدالشهدا (علیه السلام) برای آن فرهیخته ی فقید آمرزش و رحمت، و برای بازماندگان به خصوص خانواده محترمش سلامتی و شکیبایی مسالت دارم. روحش شاد و یادش گرامی.»

ابراهیم قنبری مهر درگذشت.

انتهای پیام