گرامیداشت بیش از ۴۱۸ شهید پدافند هوایی
گرامیداشت بیش از ۴۱۸ شهید پدافند هوایی

سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش در پیامی روز پدافند هوایی را گرامیداشت. به گزارش ایسنا، در این پیام آمده است:رزمنگان دلیر پدافند هوایی، همان چشمان بیدار آسمان کشور، همواره در خط مقدم دفاع از کیان اسلامی گمنام و بی‌نشان حماسه آفریده و در تاریخ پرافتخار ایران و ایرانی تا ابد ماندگارند. […]

گرامیداشت بیش از ۴۱۸ شهید پدافند هوایی

سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش در پیامی روز پدافند هوایی را گرامیداشت.

به گزارش ایسنا، در این پیام آمده است:
رزمنگان دلیر پدافند هوایی، همان چشمان بیدار آسمان کشور، همواره در خط مقدم دفاع از کیان اسلامی گمنام و بی‌نشان حماسه آفریده و در تاریخ پرافتخار ایران و ایرانی تا ابد ماندگارند. حماسه‌هایی از جنس عاشورا و ماندگار همچون کربلا، امتدادی از خون پاک شهیدان حسینی(ع) که برای همگان کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا را به تصویر کشیدند. تقدیم بیش از ۴۱۸ شهید، ۴۶۰ جانباز و ۴۵ آزاده خود گویای این مدعاست که کارکنان پدافندهوایی برای اعتلای پرچم پر افتخار جمهوری اسلامی ایران چه در دوران دفاع مقدس و چه در دوران رشد و بالندگی از هیچ ایثاری فروگذار نکرده‌اند.
سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حماسه سازان پدافندهوایی کشور از خداوند متعال برای تمامی همسنگران و همرزمان برقراری امنیت هوایی سلامتی و سربلندی خواستار است.

انتهای پیام