گواردیولا: فصل بعد هم با سیتی هستم
گواردیولا: فصل بعد هم با سیتی هستم

سرمربی منچسترسیتی تاکید کرد با این تیم قرارداد دارد و به جدایی فکر نمی‌کند. به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی‌میل، پپ گواردیولا هفتمین سال حضورش در منچسترسیتی را تجربه می‌کند که طولانی‌ترین حضور او روی نیمکت یک تیم در دوران مربیگری‌اش است. گواردیولا تا سال ۲۰۲۴ با منچسترسیتی قرارداد دارد. او درباره احتمال […]سرمربی منچسترسیتی تاکید کرد با این تیم قرارداد دارد و به جدایی فکر نمی‌کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی‌میل، پپ گواردیولا هفتمین سال حضورش در منچسترسیتی را تجربه می‌کند که طولانی‌ترین حضور او روی نیمکت یک تیم در دوران مربیگری‌اش است. گواردیولا تا سال ۲۰۲۴ با منچسترسیتی قرارداد دارد.

او درباره احتمال جدایی‌اش از سیتیزن‌ها گفت: در شرایط کنونی به جدایی فکر نمی‌کنم اما کسی چه می‌داند که در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. با این حال فکر جدایی در سرم نیست.

گواردیولا ادامه داد: دوست دارم فصل بعد هم صرف نظر از هر نتیجه‌ای که تیم به دست می‌آورد، بمانم. این چیزی است که می‌خواهم اما باید دید که در دو فینال بسیار مهمی که پیش رو داریم چه نتیجه‌ای کسب می‌شود و چه احساسی بعد از آنها خواهم داشت. یک فصل دیگر با منچسترسیتی قرارداد دارم و می‌خواهم به قراردادم پایبند بمانم. پس فصل بعد  هم خواهم بود البته فعلا ۱۱۵ تخلف علیه ما ثبت شده است. نگران نباشید ما اینجا خواهیم بود.

منچسترسیتی در فصل جاری نمایشی خیره‌کننده‌ با گواردیولا داشته است؛ به طوری که این تیم قهرمانی در لیگ برتر انگلیس را کسب و به فینال لیگ قهرمانان اروپا و جام حذفی انگلیس هم راه پیدا کرده است.

انتهای پیاممنبع