«گودرزی» از پاسخ‌های وزیر صمت قانع شد
«گودرزی» از پاسخ‌های وزیر صمت قانع شد

نماینده دورود و ازنا مشروط بر انجام اصلاحات و اقدامات لازم در حوزه کیفیت خودرو و ارائه گزارشی در این خصوص طی ۶ ماه آتی از سوی رضا فاطمی امین به کمیسیون صنایع و معادن، از پاسخ‌های وزیر صمت به پرسش خود قانع شد. به گزارش ایسنا، حسین گودرزی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس […]


«گودرزی» از پاسخ‌های وزیر صمت قانع شد

نماینده دورود و ازنا مشروط بر انجام اصلاحات و اقدامات لازم در حوزه کیفیت خودرو و ارائه گزارشی در این خصوص طی ۶ ماه آتی از سوی رضا فاطمی امین به کمیسیون صنایع و معادن، از پاسخ‌های وزیر صمت به پرسش خود قانع شد.

به گزارش ایسنا، حسین گودرزی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس در سوال از وزیر صمت مبنی بر اینکه «برابر گزارش رئیس پلیس راهور کشور در تصادف زنجیره ای اخیر شهرستان بهبهان ایربگ هیچ کدام از ۵۹ خوردو تصادفی باز نشده است، در این رابطه چه برخوردی با خودروسازان انجام گرفته است؟ آیا اراده ای برای برخورد با سازندگان ارابه های مرگ در وزارت صنعت وجود دارد؟‌ آیا استانداردها در ساخت ایربگ رعایت شده است؟»، پس از استماع پاسخ‌های فاطمی امین، مشروط بر انجام اصلاحات و اقدامات لازم در حوزه کیفیت خودرو و ارائه گزارشی در این خصوص طی ۶ ماه آتی از سوی فاطمی امین به کمیسیون صنایع و معادن مجلس، از پاسخ‌های وزیر صمت قانع شد.

انتهای پیاممنبع