کد خبر : 45391
تاریخ انتشار : شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۹

یورش شهرک‌نشینان به جنوب نابلس/ زخمی شدن 30 فلسطینی در کرانه باختری

یورش شهرک‌نشینان به جنوب نابلس/ زخمی شدن 30 فلسطینی در کرانه باختری

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، منابع فلسطینی اعلام کردند که شهرک‌نشینان اشغالگر اسرائیلی به شهرک حواره در جنوب نابلس یورش برده و اقدام به تیراندازی به سمت خانه‌های فلسطینیان در این منطقه کردند. شهرک نشینان همچنین به روستای «بورین» در جنوب نابلس یورش کردند و خانه یکی از شهروندان فلسطینی را به آتش کشیدند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، منابع فلسطینی اعلام کردند که شهرک‌نشینان اشغالگر اسرائیلی به شهرک حواره در جنوب نابلس یورش برده و اقدام به تیراندازی به سمت خانه‌های فلسطینیان در این منطقه کردند.

شهرک نشینان همچنین به روستای «بورین» در جنوب نابلس یورش کردند و خانه یکی از شهروندان فلسطینی را به آتش کشیدند.

از سوی دیگر، هلال احمر فلسطین اعلام کرد که در درگیری‌های دیروز فلسطینیان با نظامیان اسرائیلی در شهرک‌های کفر قدوم و حواره در جنوب نابلس، 30 نفر زخمی شدند.

درگیری میان فلسطینیان و شهرک‌نشینان در آستانه برپایی «راهپیمایی پرچم» اسرائیلی‌ها در قدس اشغالی بالا گرفته است.

گروه‌های مقاومت فلسطین ضمن اعلام بسیج عمومی، به رژیم صهیونیستی نسبت به هر گونه حماقت و ورود به مسجدالاقصی از طریق راهپیمایی پرچم هشدار داده و اعلام کردند که این راهپیمایی، بشکه باروت است و منطقه را شعله‌ور خواهد کرد.

این  راهپیمایی شهرک‌نشینان هر ساله به ‌مناسبت سالروز اشغال بخش قدیمی بیت المقدس از سوی رژیم اسرائیل در جنگ 1967، برگزار می‌شود.

انتهای پیام

برچسب ها :

ناموجود