کد خبر : 48675
تاریخ انتشار : شنبه 13 آگوست 2022 - 17:54

یوزپلنگ طلایی جشنواره لوکارنو به برزیل رسید

یوزپلنگ طلایی جشنواره لوکارنو به برزیل رسید

فیلم «قانون ۳۴» ساخته «جولیا مورات» جایزه یوزپلنگ طلایی هفتاد و پنجمین جشنواره فیلم لوکارنو را از آن خود کرد. به گزارش ایسنا به نقل از اسکرین، مراسم اختتامیه هفتاد و پنجمین جشنواره فیلم لوکارنو در کشور سوئیس برگزار شد و فیلم «قانون ۳۴» به کارگردانی «جولیا مورات» جایزه یوزپلنگ طلایی بهترین فیلم جشنواره را

فیلم «قانون ۳۴» ساخته «جولیا مورات» جایزه یوزپلنگ طلایی هفتاد و پنجمین جشنواره فیلم لوکارنو را از آن خود کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از اسکرین، مراسم اختتامیه هفتاد و پنجمین جشنواره فیلم لوکارنو در کشور سوئیس برگزار شد و فیلم «قانون ۳۴» به کارگردانی «جولیا مورات» جایزه یوزپلنگ طلایی بهترین فیلم جشنواره را به انتخاب هیات داوران دریافت کرد.

 «قانون ۳۴» داستان یک دانشجوی جوان حقوق است که به دنیایی پر از خشونت روی می‌آورد. این فیلم بخشی از بازار تولید مشترک برلیناله ۲۰۱۹ بود و سال گذشته جایزه ۳۵۶۰۰ یورویی را از صندوق فیلم گوتبورگ دریافت کرد.

طی مراسم اهدای جوایز که برای دومین سال متوالی در سینما گرند رکس برگزار شد، هیات داوران بخش رقابتی اصلی به ریاست  «میشل مرکت» جایزه ویژه هیات داوران را به  «آلساندرو کومودین» ایتالیایی برای فیلم  «ماجراهای جیجی» و یوزپلنگ بهترین کارگردانی را به «والنتینا مورلر» فیلمساز کاستاریکایی برای فیلم «رویاهای الکتریکی» اعطا کرد و این فیلم جایزه یوزپلنگ بهترین بازیگر زن و مرد جشنواره را نیز به ترتیب برای «دانیلا مارین ناوارور» و «رینالدو آمین گوتیرز» به ارمغان آورد.

هفتاد و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم لوکارنو از ۳ تا ۱۳ آگوست (۱۲ تا ۲۲ مرداد) برگزار شد.

انتهای پیام

برچسب ها :

ناموجود