۱۵ جلد کتاب با موضوع دفاع مقدس در لرستان رونمایی می‌شود
۱۵ جلد کتاب با موضوع دفاع مقدس در لرستان رونمایی می‌شود

ایسنا/لرستان مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: ۱۵ جلد کتاب با موضوع دفاع مقدس در این استان رونمایی شد. محسن رشیدی در تشریح برنامه‌های این نهاد در هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: طی هفته دفاع مقدس که از ۳۱ شهریورماه جاری آغاز و تا ششم مهرماه سال جاری ادامه دارد برنامه‌های […]

ایسنا/لرستان مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: ۱۵ جلد کتاب با موضوع دفاع مقدس در این استان رونمایی شد.

محسن رشیدی در تشریح برنامه‌های این نهاد در هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: طی هفته دفاع مقدس که از ۳۱ شهریورماه جاری آغاز و تا ششم مهرماه سال جاری ادامه دارد برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری در استان اجرا می‌شود.

وی رونمایی از ۱۵ جلد کتاب با موضوع دفاع مقدس را یکی از برنامه‌های این هفته برشمرد و افزود: این کتاب‌ها در موضوعات خاطره، داستان، زندگی‌نامه داستانی، تاریخ شفاعی، نمایشنامه، فلیم‌نامه و سفرنامه است.

رشیدی با اشاره به اینکه استان لرستان در دوران انقلاب و دفاع مقدس شش هزار و ۵۴۴ شهید را تقدیم انقلاب کرده است، اضافه کرد: نویسندگان می‌توانند بالا بودن آمار شهدا، جانبازان و آزادگان استان لرستان را سوژه آثار خود قرار دهند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان خاطرنشان کرد: در هفته دفاع مقدس برنامه‌هایی از قبیل رژه نیروهای مسلح، غبارروبی و عطرافشانی قبور مطهر شهدا، دیدار با خانواده معظم شهدا، برگزاری مسابقات مختلف، نواخته شدن نمادین زنگ ایثار، بازسازی عملیات‌های دفاع مقدس و نشست‌های بصیرت‌بخشی را در استان خواهیم داشت، به برگزاری جلسات هفتگی کارگاه توانمندسازی نویسندگان دفاع مقدس لرستان اشاره کرد و گفت: تاکنون پنج جلسه از این دوره آموزشی برگزار شده است.

انتهای پیام