کتاب کرونایی «شیوع» گویا شد

کتاب «شیوع» با موضوع همه گیری ویروس کرونا در میان کارگران یک منطقه پالایشگاهی، گویا شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی ایران صدا، کتاب گویای «شیوع» با نگاهی به همه گیری ویروس کرونا و موضوع واکسیناسیون عمومی تولید و منتشر شده است. این کتاب به تازگی به داستان همه گیری ویروس کرونا در میان کارگران یک منطقه پالایشگاهی پرداخته است؛ ویروسی که کارگران را از پا درمی آورد و از جمعیت پزشکان و کادر درمان شهر تنها چهار پزشک زنده می ماند. در این وضعیت، سیستم بهداشت عمومی تصمیم به واکسیناسیون همگانی می گیرد اما عده ای سودجو با قاچاق واکسن شرایط را سخت تر  می کنند.

کتاب گویای «شیوع» توسط هدی فلاح تهیه و کارگردانی شده و امیرمحمد صمصامی روایت این اثر را برعهده داشته است. همچنین محمدرضا چرختاب و نگین خواجه نصیر از بازیگران این کتاب گویا هستند.

این اثر که برگرفته از نمایشنامه «تیفوس» اثر ژان پل سارتر است، به قلم هدی فلاح و با مشاوره دکتر رضا رئوفی، دکتر غزل سندگل و دکتر ایمان انصاری بازنویسی و اقتباس شده است.

بنابراین گزارش کتاب گویای «شیوع» توسط پایگاه کتاب گویای ایران صدا تهیه و به صورت رایگان در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

علاقه مندان برای مطالعه این کتاب می توانند اپلیکیشن تلفن همراه ایران صدا را برای سیستم عامل اندروید و IOS از نشانی IRANSEDA.IR به صورت رایگان دریافت کنند.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا