آخر هفته شهریور را در کدام گالری‌ها سپری کنیم؟

فرا رسیدن آخر هفته شاید زمان مناسبی باشد که بخواهیم تعطیلات خود را با دیدن آثار هنری سپری کنیم؛ آنچه در ادامه می‌توانید نگاهی به فهرست نمایشگاه‌هایی است که این روزها در گالری ها برپا هستند.

گزارش ایسنا مروری دارد بر نمایشگاه هایی که در روزهای پایانی هفته برپا هستند، با تاکید بر اینکه پیش از حضور در گالری بهتر است در تماسی، از برپایی نمایشگاه در روزهای کرونایی اطمینان حاصل کنید و برای رعایت پروتکل ها با تعیین وقت قبلی در محل حاضر شوید.

یک عادت عجیب و غریب خود زیست نگارانه

نمایشگاه انفرادی نقاشی «یک عادت عجیب و غریب خودزیست نگارانه» از آذرخش عسکری با گردآوری مریم مجد تا ۲۲ شهریور در گالری «اُ» واقع در
خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک ۱۸، طبقه اول برپا خواهد بود. این گالری از ساعت ۱۲ تا ۲۰ فعال و روزهای شنبه و یکشنبه تعطیل خواهد بود.
شماره تماس: ۰۲۱۸۸۳۲۴۸۲۸
 

حیات

نمایشگاه گروهی نقاشی «حیات» به گردآورندگی عرفان بی‌باک و با حضور هنرمندانی همچون عرفان بی‌باک، مصطفی توکلی، فرشید حیدری، مهدی ریحانی، آیدا سلامی، سینا ضیائی، لیلی فیصلی، سینا گله‌داری و محمدعلی نیکورای در گالری «سیحون» تا ۲۴ شهریور برپا خواهد بود.
این گالری روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه تعطیل و سایر روزهای هفته از ساعت ۱۵ تا ۱۹ فعال است. برای بازدید از این نمایشگاه باید وقت قبلی داشته و جهت هماهنگی با شماره ۰۲۱۸۸۷۱۱۳۰۵
تماس بگیرید.
گالری «سیحون» در خیابان وزرا، کوچه چهارم، شماره ۱۱ واقع شده است.
 

آداد

نمایشگاه انفرادی نقاشی «آداد» از علیرضا آدم بکان که 12 شهریور ماه افتتاح می شود تا جمعه دوم مهرماه در گالری «اثر» واقع در خیابان ایرانشهر، کوی برفروشان، پلاک ۱۶ برپا است.

این نمایشگاه شنبه‌ها تعطیل و سایر روزها از ساعت ۱۱ تا ۱۹ فعال است.

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۳۲۶۶۸۹
 

انسان بودن

نمایشگاه انفرادی حجم «انسان بودن» از سارا توانا تا ۲۶ شهریور در گالری «پروژه‌های آران» برپا خواهد بود. این گالری در خیابان نوفل لوشاتو کوچه لولاگر پلاک ۵ واقع شده و شنبه‌ها و یکشنبه‌ها تعطیل است. علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از ساعت ۱۳ تا ۱۸ به گالری مراجعه کنند.

شماره تماس: ۰۲۱۶۶۷۰۷۹۷

سراب معکوس

نمایشگاه انفرادی حجم «سراب معکوس» از رامتین حمیدی تا ۱۹ شهریور در گالری «زیرزمین دستان» واقع در خیابان فرشته، خیابان بیدار، پلاک ۶ برپا است. این گالری شنبه‌ها و دوشنبه‌ها تعطیل و از ساعت ۱۱ تا ۱۹ فعال است.

شماره تماس: ۰۲۱۲۲۰۲۳۱۱۴
 

مژده

گالری مژده نمایشگاه عکس «هستم، آنچه می‌بینیم» را با حضور ۲۵ هنرمند و کیوریتوری سهراب احمدی عصر جمعه، ۱۲ شهریور افتتاح خواهد کرد.

در این نمایشگاه آثاری از هنرمندان: شهرام احمدزاده، آرمان استپانیان، مهدیه افشار، رامین حائری‌زاده، مجید حجتی، بابک حقی، هوفر حقیقی، سیامک زمردی مطلق، مریم زندی، سارا ساسانی، مهدی سحابی، مریم سعیدپور، احمد عالی، نازلی عباس‌پور، نازلی عباسی، فرشاد فرشته حکمت، محمد فرنود، پریسا فهامی، بابک کاظمی، مجید کورنگ بهشتی، عباس کیارستمی، وحید مومن‌زاده، مهران مهاجر، غزاله هدایت و آلفرد یعقوب‌زاده به تماشا درمی‌آید.

نمایشگاه «هستم، آنچه می‌بینم» تا ۲۳ شهریور ماه دایر خواهد بود و علاقه مندان با رعایت تمامی قوانین بهداشتی و فاصله اجتماعی می‌توانند در گالری مژده به نشانی سعادت آباد، خیابان علامه شمالی، کوچه هجدهم شرقی، پلاک ۲۷ از آثار دیدن کنند. 

انتهای پیام 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا