دوران مسئولیت نمکی با سیل و زلزله آغاز شد و با کرونا به پایان رسید

معاون حقوقی، مجلس و امور استانهای وزارت بهداشت گفت: دوران مسئولیت دکتر نمکی با سیل و زلزله آغاز شد و با کرونا به پایان رسید و برخی افراد این دوران را بدشانسی یا کم شانسی می دانستند اما این سنت الهی بود که انسانها را برای پخته تر شدن، ارتقا و خودشناسی، امتحان می کند.

به گزارش ایسنا، طاهر موهبتی در مراسم تکریم و قدردانی از خدمات دکتر سعید نمکی ، اظهار داشت: بالاترین ارزش و اجر خدمتگزاری مربوط به حوزه سلامت است و حقوق شهروندی و محرومین در بالاترین سطحش در حوزه سلامت، رعایت می شود. 

وی افزود: اگر جان یک انسان را نجات دادی همانا جان بشریت را نجات داده اید و این ارزش حوزه سلامت را نشان می دهد. شهادت می دهم که در حوزه سلامت، دلسوزی دکتر نمکی و خدمت به مردم و محرومین، زبانزد است. 

معاون حقوقی، مجلس و امور استانهای وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: زیبایی و ارزش حوزه سلامت به این است که برای خدمت رسانی در این حوزه، هیچ تفاوتی بین زن و مرد، رنگ پوست انسانها، سن و اعتقادات و دین آنها وجود ندارد. کسانی که در حوزه سلامت خدمت می کنند، انتخاب شده اند. 

موهبتی گفت: امروز اخلاق در کشور ما فراموش شده است. متاسفانه علیرغم اینکه در ابتدای انقلاب به راحتی دروغ نمی گفتیم، غیبت نمی کردیم، تهمت نمی زدیم، آبروی کسی را نمی بردیم و آسمانی بودیم اما امروز خیلی فاصله گرفته ایم.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا