اولویت اول دولت و مجلس از زبان یک نماینده مجلس

محمد اسماعیل کوثری، درباره اولویت های دولت سیزدهم و مجلس یازدهم عنوان کرد: این مهم را آقای رییس جمهور مشخص و مجلس تایید کرد که اولین اولویت ما بحث سلامت مردم و خروج از این شرایط شیوع کرونا می باشد، باید با توجه زیاد اقدامات لازم را در دستور کار داشته باشیم که برای مثال اگر لازم به اقدامی همچون قانون گذاری باشد، انجام شود.

نماینده مردم تهران در مجلس افزود: موضوع مهم دیگر اقتصاد و معیشت مردم است، در حوزه ای همچون تثبیت قیمت ها هم دولت در اجرا و هم مجلس باید گام های مؤثری بردارند، حال چه در حوزه قانون گذاری و یا چه در حوزه نظارت بر اجرا باشد،.

وی ادامه داد: ثبات قیمت از مسائل بسیار مهم کشور  است و این تثبیت قیمت ها باید به گونه ای صورت بگیرد که مردم بتوانند بر اساس ثباتی که در بازار  ایجاد می شود برای آینده خود به راحتی و با اطمینان برنامه ریزی کنند.

کوثری عنوان کرد: بحث برنامه ریزی برای تولید و حمایت از تولید داخلی از دیگر مباحث مهمی می باشد که مجلس و دولت باید در کنار هم توجه جدی به آن داشته باشند، چرا که معتقدم توجه جدی به این مهم می تواند در عرصه های مختلف تاثیر گذار باشد، پس ما باید بر این اساس و با توجه به این اولویت ها، مسیر اقتصاد و سیاست را ترسیم کرده و کار توسعه و پیشرفت را پیش ببریم.

27215

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا