برای توسعه باید به جوانان اعتماد کنید

ایسنا/قم نماینده آیت‌الله سیستانی در ایران توجه به نخبگان را مهم برشمرد و گفت: نیاز است که در علوم مختلف به نخبگان و جوانان اعتماد کرد تا بتوانیم در زمینه‌های مختلف به پیشرفت و توسعه برسیم.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید جواد شهرستانی در دیدار حجت‌الله عبدالملکی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در قم، توجه به صادرات را مهم دانست و عنوان کرد: در صادرات باید به بسته‌بندی و کیفیت محصولات توجه کرد به‌عنوان مثال از صادرات زعفران می‌توان ۳۵۰ میلیون دلار درآمد ارزی داشت، اما این محصول به کشورهای خارجی صادر می‌شود و با بسته‌بندی مجدد در اختیار مردم جهان قرار می‌گیرد که مایه تأسف دارد.

نماینده آیت‌الله سیستانی در ایران، توجه به نخبگان را مهم برشمرد و اظهار کرد: نیاز است که در علوم مختلف به نخبگان و جوانان اعتماد کرد تا بتوانیم در زمینه‌های مختلف به پیشرفت و توسعه برسیم.

وی بابیان اینکه توجه به کودکان و تولید محتوی مناسب برای آن‌ها، یکی از اهدافی بوده است که بنده دنبال کرده‌ام، ادامه داد: برای این مهم شبکه ماهواره‌ای هدهد به زبان‌های مختلف را راه‌اندازی کردیم، کودکان آیندگان این کشور هستند و باید برای آن‌ها برنامه‌های مناسبی دیده شود.

وی افزود: هم‌اکنون شبکه‌های ماهواره‌ای برنامه‌های مختلفی را پخش می‌کنند که نیاز است در این زمینه چاره‌اندیشی شود و با تولید برنامه‌های مناسب از تأثیر این شبکه‌ها بر روی کودکان جلوگیری کرد.

وی بیان کرد: برای مقابله با این شبکه‌های مختلف، باید برنامه‌های مناسبی تهیه و پخش شود که شبکه هدهد با تولید و پخش برنامه‌های گوناگون در این زمینه اقدامات خوبی را انجام داده است.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا