فرمانده جدید منطقه سوم دریایی ارتش منصوب شد

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، مراسم تکریم و معارفه فرمانده منطقه سوم نیروی دریایی ارتش با حضور امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نداجا، امام جمعه و فرماندار شهرستان کنارک و به همراه فرماندهان و کارکنان نیروهای مسلح استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.

امیر دریادار ایرانی ضمن درود به روح پاک شهدا، اظهار کرد: آنچه که فرمانده معظم کل قوا (مدظله‌العالی) از نیروها انتظار دارند، قدرت و نیرومندی ما است تا به عنوان نیروهای مسلح در برابر یاوه‌گویی‌های دشمنان با اقتدار ایستاده و پاسخگو باشیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش ادامه داد: امروز قاب زیبای وحدت و در کنار هم بودن را شاهد هستیم و همیشه استان مقتدر سیستان و بلوچستان، به‌ویژه سواحل مکران و دروازه اقتصادی ایران به جهان این قاب زیبا را تفسیر کردند، شاید در کلام سخت باشد، اما در عمل اقتدار آورده است.

امیر دریادار ایرانی با تأکید بر اینکه راه ما، راه امام حسین(ع) است، یادآور شد: ما از بدنه مردم هستیم و راه اباعبدالله (ع) چراغ راه ما است.

وی با تأکید بر اینکه نیروی دریایی راهبردی ارتش در عمق دریاها پرچم ایران اسلامی را برافراشته کرده است، اظهار کرد: در کنار آموزه‌های امام شهدا(ع)، ایستادگی و استقامت و جدیدت در انجام کارها است و اولویت آقا امام حسین(ع) دفاع از مردم بود و اولین مأموریت نیروی دریایی راهبردی ارتش دفاع از مردم و در کنار مردم است.

امیر دریادار ایرانی با بیان اینکه خود را خادم مردم عزیز ایران می‌دانیم، افزود: ما در کنار مردم عزیز ایران هستیم و امیدواریم بتوانیم درهای بیشتری در موضوع خدمت به ملت عزیز ایران باز کنیم.

وی گفت: ما در قالب دیپلماسی دفاعی و ارتباط با کشورها، اقدامات زیادی را دنبال می‌کنیم و اخیرا یک رزمایش مرکبی برگزار کردیم و روز گذشته اختتامیه مسابقات غواصی عمق ارتش‌های جهان را داشتیم که این رقابت‌های دوستانه همبستگی بین کشورها را بیشتر می‌کند.

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش با تأکید بر اینکه مهمانان خارجی مسابقات غواصی عمق ارتش‌های جهان از برگزارکنندگان این دوره از رقابت‌ها تشکر و قدردانی کردند، خاطر نشان کرد: جانشین نیروی دریایی روسیه گفت که شما ایرانی‌ها یک بهشت و مکان‌های زیبایی در ایران دارید و مهمان‌نوازی شما عزیزان موجب سربلندی کشورمان در جهان است.

در پایان این مراسم ضمن تقدیر از زحمات امیر دریادار دوم مصطفی تاج‌الدینی فرمانده سابق منطقه سوم نبوت نیروی دریایی ارتش، ناخدا یکم حسین حسنی به عنوان فرمانده جدید منطقه سوم این نیرو منصوب شد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا