یورش شهرک‌نشینان به مسجدالاقصی/ درگیری گسترده میان فلسطینیان و نظامیان صهیونیست در کرانه باختری

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از عربی 21، امروز پنجشنبه شهرک‌‌نشینان افراطی صهیونیست تحت حمایت کامل نظامیان رژیم اشغالگر به مسجدالاقصی یورش بردند.

شهرک نشینان صهیونیست با انجام رفتارهای تحریک آمیز در مسجد الاقصی قصد برانگیختن خشم فلسطینیان را داشتند.

این در حالی است که محدودیت اعمال شده توسط مقامات رژیم اشغالگر صهیونیستی برای ورود فلسطینیان به مسجدالاقصی همچنان ادامه دارد.

از طرف دیگر منابع گزارش دادند که نظامیان صهیونیست با یک یورش گسترده به کرانه باختری با فلسطینیان این منطقه درگیر شدند.

براساس گزارش‌های رسیده، نظامیان صهیونیست در این درگیری‌ها از گلوله‌های جنگی استفاده کردند.

نظامیان رژیم اشغالگر همچنین شماری از شهروندان فلسطینی را در مناطق مختلف کرانه باختری بدون هیچ توضیحی بازداشت کردند.

امروز همچنین وزارت آموزش و پرورش فلسطین با اعلام خبر یورش نظامیان رژیم اشغالگر صهیونیستی به یک مدرسه دخترانه در قدس اشغالی و بازداشت مدیر این مدرسه و بازجویی از کارکنان و مصادره پرونده‌های مربوط به امور آموزشی و تحصیلی، این اقدام تجاوزکارانه را محکوم کرد.

مرکز اطلاع رسانی فلسطین گزارش داد که نظامیان صهیونیست به همراه دو دستگاه «بولدوزر» صبح دیروز به روستای بیت تعمر حمله کردند تا خانه های فلسطینی ها را تخریب کنند.

بنابر این گزارش، نیروهای نظامی رژیم صهیونیستی با یورش به این منطقه در شرق بیت لحم اشغالی خانه یک شهروند فلسطینی ساکن روستا را با بولدوزر تخریب کردند.

این اقدامات خصمانه درحالی است که پیشتر گروه‌های مقاومت فلسطین به صهیونیست‌ها درباره هرگونه اقدام تجاوزکارانه علیه فلسطینیان در قدس و کرانه باختری هشدار داده بودند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا