نقد «دسته دختران» در تلویزیونجدیدترین قسمت از برنامه «نقد سینما» با موضوع تصویر زن در سینمای ایران با تاکید بر سینمای دفاع مقدس روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.  

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی پروژه، برنامه تلویزیونی «نقد سینما» به تهیه‌کنندگی یوسف بچاری و با اجرای امیررضا مافی در جدیدترین قسمت که جمعه شب (۲۲ اردیبهشت‌ماه) از شبکه چهار سیما پخش می‌شود، تصویر زن در سینمای ایران با تاکید بر سینمای دفاع مقدس را سوژه خود قرار داده است و با تینا امین زبان‌شناس و نویسنده در بخش میز گفتگوی ویژه درباره این موضوع گفت و گو می‌کند.  

همچنین محمد صابری و مینو خانی در «میز نقد سینمای ایران»، به تحلیل و بررسی فیلم سینمایی «دسته دختران» به کارگردانی منیر قیدی و تهیه‌کنندگی محمدرضا منصوری، که هم‌اکنون روی پرده سینماهای سراسر کشور است، می‌پردازند.  

در «میز نقد سینمای جهان» نیز محمدرضا مقدسیان و آرش خوش‌خو از فیلم سینمایی «بنشی‌های اینیشرین»، نامزد ۹ جایزه از نودوپنجمین دوره جوایز اسکار می‌گویند.  

فصل چهارم برنامه تلویزیونی «نقد سینما» به تهیه‌کنندگی یوسف بچاری، میزبانی امیررضا مافی توسط سازمان سینمایی سوره، هرهفته جمعه‌ها ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه از شبکه چهار سیما به صورت زنده روی آنتن می‌رود.

انتهای پیاممنبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا