قهرمانی تهران در رقابت‌های کشتی آزاد نونهالان کشور



رقابت‌های کشتی آزاد نونهالان قهرمانی کشور، یادواره شهید اصغر امن زاده با قهرمانی تیم تهران به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، رقابت‌های کشتی آزاد نونهالان قهرمانی کشور گرامیداشت کشتی گیر شهید اصغر امن‌زاده روزهای ۲۷ و ۲۸ اردیبهشت ماه درسالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد و در پایان تیم‌های تهران، مازندران و خراسان رضوی به ترتیب اول تا سوم شدند.

رده بندی تیمی و انفرادی این رقابت‌ها به شرح زیر است:

رده بندی تیمی: ۱- تهران ۱۶۱ امتیاز ۲- مازندران ۱۵۵ امتیاز ۳- خراسان رضوی ۱۱۳ امتیاز ۴- البرز ۱۰۶ امتیاز ۵- گیلان ۸۶ امتیاز ۶- توابع تهران ۶۳ امتیاز ۷- همدان ۵۹ امتیاز ۸- کرمانشاه ۴۴ امتیاز ۹- لرستان ۳۶ امتیاز ۱۰- آذربایجان‌شرقی ۲۶ امتیاز

* رده بندی انفرادی این مسابقات به شرح زیر است:
۳۵ کیلوگرم: ۱- بنیامین آشفته (خراسان رضوی) ۲- امیرعلی معبودی (البرز) ۳- امیرعلی صادقیان (قزوین) ۳- محمدرضا امینی‌کیا (سهمیه تهران) ۵- حسن انگزی (کرمانشاه) ۵- محمدامین مالداریان (سهمیه خراسان رضوی) ۷- علی رنجبر (قم) ۸- سید حسن ساداتی (سهمیه مازندران) ۹- مبین الیاسی (کردستان) ۱۰- امیرمحمد فلاح (توابع تهران)

۳۸ کیلوگرم: ۱- متین خندان (سهمیه مازندران) ۲- امیرمهدی مقدم (البرز) ۳- ابوالفضل گیلانی (سمنان) و آرمان الهی چورن (مازندران) ۵- محمدحسین زارع (یزد) و امیرعلی پیران زارع (اصفهان) ۷- محمد نظری (لرستان) ۸- شایان حاتمی (ایلام) ۹- عباس آقانژاد (توابع تهران) ۱۰- میثم رضوان (چهارمحال و بختیاری)

۴۱ کیلوگرم: ۱- امیرعباس رمضانی (مازندران) ۲- احسان هاشمی (سهمیه مازندران) ۳- امیرمحمد رحیم نیا (لرستان) ۳- امیرعلی بیات (همدان) ۵- حمیدرضا صفری (تهران) ۵- الشن علیپور (آذربایجان شرقی) ۷- امیرحسین صابری نژاد (اصفهان) ۸- سینا اردو (خراسان رضوی) ۹- ارسلان زارع زاده (سهمیه خراسان رضوی) ۱۰- سیدامیرمحمد حسینی (سهمیه فارس)

۴۴ کیلوگرم: ۱- سام ارشد (تهران) ۲- امیرحسین شعبان پور (مازندران) ۳- امیرمحمد شهبازی (سهمیه مازندران) و ایلیا امیری (البرز) ۵- بنیامین نقابی (خراسان رضوی) و محمدعلی تقوی (سهمیه گیلان) ۷- علیرضا حمامی (سهمیه خراسان رضوی) ۸- علی امید ظهیر (گیلان) ۹- امید دهستانی (قم) ۱۰- علی اصغر مصطفایی (کرمان)

۴۸ کیلوگرم: ۱- علی اکبر حسینی (سهمیه مازندران) ۲- یاسین زارع زاده (خراسان رضوی) ۳- نیما امینی (مازندران) ۳- امیرعباس بالادستیان (سهیمه تهران) ۵- محسن رحیمی (سهمیه تهران) ۵- مجید سلطانیان دانا (همدان) ۷- عرفان بغلانی (خوزستان) ۸- بنیامین آذری (آذربایجان شرقی) ۹- حسام احمدی زاده (کرمانشاه) ۱۰- محمدرضا دارابی (لرستان)

۵۲ کیلوگرم: ۱- آرین مهرعلیزاده (توابع تهران) ۲- رضا شمسی پور (تهران) ۳- امیرحسین عباسی (سهمیه تهران) و امیرعلی گرامی نسب (سهمیه تهران) ۵- محمد فخری (آذربایجان شرقی) ۶- سام ملکی (لرستان) ۷- امیرمحمد شریعت (خراسان رضوی) ۸- محمد مسلمی (سهمیه مازندران) ۹- سینا شکوهی (البرز) ۱۰- امیرعلی بابازاده (سهمیه کرمانشاه)

۵۷ کیلوگرم: ۱- امیرمحمد زرین کام (تهران) ۲- یوسف مقدسی بهزاد (همدان) ۳- هادی جعفری (گیلان) ۳- پارسا آبزن (سهمیه مازندران) ۵- یوسف حسین پوران (خراسان رضوی) ۵- مرتضی حاج ملامحمدی (البرز) ۷- محمد مهدی اکران (قزوین) ۸- سجاد درخوش (مازندران) ۹- حسین عزتی (توابع تهران) ۱۰- امیرحسین دهقان (یزد)

۶۲ کیلوگرم: ۱- آریوبرزن محمدی (البرز) ۲- ابوالفضل غلامی (تهران) ۳- امیرعلی فراستی (خراسان رضوی) و سینا شعبان زاده (سهمیه البرز) ۵- امیرعباس جمشیدی (سهمیه تهران) و سیدابوالفضل موسوی (سهمیه مازندران) ۷- حسین زنگنه نیا (کرمانشاه) ۸- محمد دیوازی (آذربایجان غربی) ۹- جواد دهقانزاده (مازندران) و امیرحسین فرمانی (اصفهان)

۶۸ کیلوگرم: ۱- آرشام وهابیان (گیلان) ۲- مهدی کرمی (مازندران) ۳- امیرعلی رنگساز (خراسان رضوی) ۳- ماهان الماسی (تهران) ۵- صدرا پولادزاده (سهمیه تهران) ۵- محمدامین پاسندی (گلستان) ۷- محمدپارسا کرمی (سهمیه تهران) ۸- امیرحسین گودرزی (اروند) ۹- امیرمهدی لرستانی (همدان) ۱۰- رضا جلیلیان (کرمانشاه)

۷۵ کیلوگرم: ۱- علی طاهرلو (سهمیه تهران) ۲- سینا سپهری (کرمانشاه) ۳- امیرحسین شهبازی (گلستان) و کامران امانی (کردستان) ۵- امیرعلی علیزاده (مازندران) و محمد رستمی (توابع تهران) ۷- امیرحسین محمدپور (سهمیه مازندران) ۸- محمدمهدی فتوحی (تهران) ۹- علیرضا جعفری خواه (همدان) ۱۰- فرزا خزائی کوهپر (البرز)

۸۵ کیلوگرم: ۱-کاویان تواهی(گیلان) ۲- حمیدرضا لطفی(مازندران) ۳- سام دانش فر (تهران)۳- مهدی زارع (سهیمه تهران) ۵- امیر علی صیدانلو(خراسان شمالی)۵- ابوالفضل خانی(توابع تهران) ۷-حسین هاشمی(سیستان و بلوچستان)۸- اردوان سلطانی(آذربایجان غربی) ۹- ابوالفضل میری(خراسان رضوی)۱۰- امیرحسام احمدی پور (لرستان)

۱۰۰ کیلوگرم: ۱- امیرحسین نقدعلی پور (تهران) ۲- امیرعلی عبدی (مازندران) ۳- ایلیا پورحسن (گیلان) و ایلیا میرداد همت آبادی (سهمیه مازندران) ۵- امیرحسین محمودی (مرکزی) و مهدی یگانه طارمچی (البرز) ۷- علی گنج خانلو (توابع تهران) ۸- علیرضا روزبهانی (همدان) ۹- محمدعباس ترابی (سهمیه البرز) و ایلیا خردمند واعظ (کهگیلویه و بویراحمد)
انتهای پیام



منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا