ادای احترام رئیس جمهور به شهدای مدافع امنیت در چابهار / رئیسی: شهدا برای "منطقه، کشور و نظام" بسیار امنیت‌آفرین شدند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  چابهار ، آیت‌الله ‌سید‌ابراهیم رئیسی پس از ادای احترام به مقام شهدا‌ اظهار داشت: بدون تردید نقش شهدای مدافع امنیت در ایجاد امنیت و آرامش برای منطقه بسیار مهم و کلیدی است و به خانواده‌های محترم این شهیدان گرانقدر می‌گویم که درست است فرزندان شما شهید شدند، اما شهادت آنان برای منطقه، کشور و نظام جمهوری اسلامی بسیار امنیت‌آفرین بوده و نقش آنان در ایجاد امنیت و آرامش در کسوت و جایگاه شهادت کمتر از زمان حیات‌شان نیست.

رئیس جمهور با ادای احترام به همه شهدا و ایثارگران کشور و خانواده‌های این عزیزان افزود: مدافعان امنیت و مرزبانان در منظومه فکری ما و در سیره و گفتار امامان بزرگوار جایگاه و مقام بسیار رفیعی دارند و باید همواره نسبت به آنان ادای احترام کنیم.

‌رئیسی تصریح کرد: پیام شهدا همواره در فضای ایران اسلامی طنین‌انداز است و اگر کسی گوش شنوا داشته باشد، حتما پیام آنها را که پیام خداخواهی، حق‌خواهی، توجه به مردم، ایستادگی و مقاومت در برابر استکبار و دشمنان، خدمت به مردم و گره‌کشایی از کار مردم است، می‌شنود.

رئیس جمهور از خداوند خواست که وی و مردم ایران را همواره قدردان شهدا قرار داده و توفیق شناخت راه شهدا و گام نهادن در این مسیر را به ایشان عطا کند.

انتهای پیام/ش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا