گروه‌های مقاومت فلسطین: اجازه تغییر وضع مسجدالاقصی را نمی‌دهیم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، گروه‌های مقاومت، امروز سه‌شنبه در بیانیه‌ای اعلام کردند: تعرض‌های مکرر شهرک‌نشینان صهیونیست به محوطه مسجدالاقصی تحت حمایت نیروهای اشغالگر صهیونیستی اهانتی خطرناک به تقدس این مکان است.

گروه‌های مقاومت با اشاره به نشست کابینه افراطی رژیم صهیونیستی در یکی از تونل‌های زیر دیوار براق در مسجدالاقصی تصریح کردند: این اقدام مشروعیتی برای رژیم صهیونیستی ایجاد نمی‌کند. تلاش‌های اشغالگران جهت تقسیم‌بندی زمانی و مکانی آن به نتیجه‌ای نخواهد رسید.

گروه‌های مقاومت تاکید کردند: مسئولیت کامل نتایج ادامه هتک حرمت مسجدالاقصی توسط صهیونیست‌ها و اقدامات تحریک‌آمیز در قبال مقدسات ملت فلسطین به عهده اشغالگران صهیونیست است. ما به هر بهایی، اجازه نخواهیم داد که این روند ادامه پیدا کند یا وضعیت مسجدالاقصی تغییر پیدا کند.

گروه‌های مقاومت در بیانیه خود، فلسطینیان ساکن کرانه باختری، قدس اشغالی و اراضی اشغالی ۱۹۴۸ را به حضور بیشتر در مسجدالاقصی جهت دفاع از آن و همچنین خنثی‌کردن طرح‌های اشغالگران جهت یهودی‌سازی و شهرک‌سازی دعوت کردند.

در این بیانیه آمده است: مقاومت، تا اخراج اشغالگران، آزادسازی فلسطین و بازگشت آن به آغوش جهان عرب و جهان اسلام ادامه خواهد داشت.منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا