شهرداری همدان به لیگ دسته دوم سقوط کردایسنا/همدان تیم فوتبال شهرداری همدان با کسب نتیجه تساوی بدون گل برابر خیبر خرم‌آباد به لیگ دسته دوم فوتبال کشور سقوط کرد و یک شوک بزرگ به فوتبال همدان وارد کرد.

شهرداری‌چی‌های همدان تحت هدایت احمد جمشیدیان در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد برابر تیم خیبر خرم‌آباد در دیداری خارج از خانه صف‌آرایی کردند که این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

اما از آن‌طرف تیم فوتبال خلیج فارس ماهشهر از غافله عقب نماند و با یک گل موفق به پیروزی برابر چادرملو اردکان شد که در نیمه بالای جدول لیگ یک حضور دارد و امتیازش باز باشگاه شهرداری بیشتر شد و تیم شهرداری در نقطه سقوط قرار گرفت.

هیچ فوتبال‌دوستی فکر نمی‌کرد این باشگاه در خطر سقوط قرار گیرد اما بی‌تدبیری و بی‌توجهی‌های صورت گرفته باعث عقب‌گرد ۱۰ ساله فوتبال همدان شد و به طور قطع هجمه‌های سنگینی علیه سران این باشگاه از سوی هواداران فوتبال همدان شکل خواهد گرفت.

بنابر نظر کارشناسان فوتبال، تیم شهرداری از هفته‌های پیش نیاز به یک شوک جدید و تغییراتی در داخل تیم داشت اما پافشاری و حمایت‌های عجیب شهردار و عوامل بالادستی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی از برخی از اعضای تیم باعث شکست‌های پیاپی شد.

گفتنی است؛ در بازی‌های آخر تیم فوتبال شهرداری چندین مورد ناداوری بنابرنظر کارشناسان داوری کشور صورت گرفت و شهرداری نزدیک به ۳۰ هفته نتوانست یک پنالتی برای تیم خود دریافت کند.

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال شهرداری همدان در ۱۷ بازی اخیر و از ۵۱ امتیاز ممکن تنها ۸ امتیاز کسب کرد و با ۲۸ امتیاز در قعر جدول لیگ دسته اول کار خود را به پایان رساند.

انتهای پیاممنبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا