لامپ خطی خالص و انواع روشنایی با لامپ خطی

لامپ های خطی بر اساس نوع ساختار و رابط کاربری ارائه شده و ساخته شده در ۷ گروه کالایی تولید می شوند. نورپردازی خطی یکی از بهترین جایگزین های چراغ های LED چراغ لاینر و چراغ خطی برای نورپردازی محیط استفاده می شود. این محصول مدرن که بر اساس نوع نصب و عرض پانل تشعشع تقسیم بندی می شود، می تواند منبع نور استاندارد با زوایای تابش بالا و نور محیطی یکنواخت را ارائه دهد. لامپ های خطی اغلب دارای توان ۱۸ و ۲۴ وات بر متر هستند که نشان دهنده نور و منبع یک متر و وات است و برای مکان بسته با طراحی روشنایی و قرارگیری مناسب چراغ ها در محیط امکان پذیر است. برای پیدا کردن مکان مورد نظر خود با کمترین اندازه و هزینه، بهترین راه برای نورپردازی با چراغ های خطی است. در مطلب بعدی ۷ گروه از چراغ خطی که می توانید در وب سایت نورابین جستجو کنید تا به شما کاربران گرامی معرفی می شود..

نورپردازی خطی و انواع چراغ خطی

با توجه به نوع نصب آستر تولید می شوند. لامپ های خطی توکار به دو صورت گوشه دار و بدون لبه تولید و نصب می شوند. لامپ های خطی توکار با عرض و عمق متفاوت که در تولید استاندارد می باشند به بازارهای داخلی و بین المللی عرضه می گردد. با طراحی اولیه منحصربفرد می تواند به اشکال مختلف بر روی دیوار و سقف اجرا شود.

 

 

نور خطی آویز و چراغ آویز خطی

از دیگر محصولات نورپردازی خطی است که برای کاربرانی که توانایی ساخت دیوار یا سقف کاذب را ندارند معرفی و تولید شده است. لامپ لاینرآویز به صورت آویز نصب می شود و در سازه سیمی کشیده می شود. همچنین همانطور که گفته شد در اندازه های استاندارد تولید می شود و قابلیت تغییر رنگ بدنه و رسیدن به تولید را دارد. چراغ های روکار و توکار قابل سفارشی سازی و نصب دارند  بنابراین می توانید این محصول را در هر سایز و توان سبکی سفارش دهید و در مرحله تولید می باشد.ییکی از جذابترین محصولات این برند چراغ های خطی و آویز روکار با بدنه های رنگی میباشد که به فضای داخلی شما زیبایی و جلوه ی خاصی را هدیه میکند.
شرکت نورابین میتواند طبق سفارش شما و با توجه به نیاز های پروژه چراغ های خطی را تولید کند این شرکت قادر به تولید چراغ هایی کم عمق با ابعاد ۹ میلیمتر میباشد.

انواع چراغ های خطی

چراغهای خطی طی چند سال گذشته مورد استقبال طراحان و معماران نورپردازی قرار گرفته  در بسیاری از پروژههای خاص از چراغهای خطی و چراغهای خطی به جای چراغهای است که به جای چراغ های پنلی که تجهیزات نورپردازی نسل قبل بودند استفاده میشود. این چراغ ها بسته به نوع نورپردازی و طرح آنها به انواع مختلفی تقسیم میشوند مثل چراغ های خطی منحنی ،چراغ های خطی روکار و توکار و …. شما میتوانید تمامی این چراغ هارا با ابعاد دلخواه از سایت نورابین خریداری کنید بدنه چراغ های خطی اکثراً از آلومینیوم اکسترود شده یا آنودایز شده تولید می شود و با یک رنگ پودری زیبا پوشش داده می‌شود که زیبایی چشمگیری به این محصولات می بخشد. یکی از جذاب ترین محصولات نورابین چراغ های خطی دفنی میباشد

چراغ های خطی دفنی یکی از انواع مدرن نورپردازی خطی است که در مقایسه با سایر گروه های مشابه محصول دارای ویژگی های منحصر به فردی است. لامپ پوشش دفن واقعا جایگزین درخشان ترین سنگ در بازار شده است. اگر بتواند وزن ماشین آلات و تجهیزات سنگین را تحمل کند ، چراغ های جلو دفن بر روی زمین نصب می شوند. به عنوان یک نور کار و انعکاس غیر مستقیم یا مستقیم ، اختیاری ، چراغ خطی داخلی در مکان هایی مانند پارکینگ های لوکس و باغ ها ، حتی در ایده های جدید در زمین های فوتبال ، خطوط زمینی به عنوان خطوط روشنایی نصب می شوند ، چراغ خطی داخلی دارای یک فرآیند بسیار پایدار است   IS ا. لامپ های خطی ضد گرد و غبار حتی در استخر شنا و وان های آب گرم قابل استفاده است و شما میتوانید برای پروژه های ساختمانی از این چراغ ها استفاده کنید می شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا