راجع‌به بازی فینال بسکتبال حرف نزدن بهتر استایسنا/مازندران سرمربی تیم کاله مازندران پس از ناکامی تیمش دررسیدن به مقام قهرمانی لیگ برتربسکتبال باشگاه های کشور از شرایطی که برای تیمش دربازی رفت فینال درگرگان رقم خورد، ابراز گلایه وتاسف کرد.

علی آرزومندی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا گفت: به بازیکنان کاله افتخارمی کنم و به آنها بابت یک فصل تلاشی که برای موفقیت تیم داشتند، خسته نباشید می گویم ، چرا که آنها تا لحظه آخر برای کارتیمی جنگیدند.

وی افزود: ما در تیم کاله افتخار می کنیم به تیمی که با آن کار می کردم وبازیکنان این تیم نیز تا لحظه آخر به کار کردن درتیم باور داشتند.

سرمربی تیم کاله مازندران ادامه داد، باور داشتن و تلاش کردن برای پیروزی خیلی خوب است، اما فکر می‌کنم حرفهایی که درخصوص بازی فینال وجود دارد، گفتن آنها تاثیری ندارد.

آرزمندی گفت: همه می‌دانند که چه اتفاقی دربازی فینال درگرگان افتاده است و انتظار بود که بازی درشرایط کاملا مساوی و برابر وجود داشته و برگزار می شد.

وی افزود: ما درتیم درطول فصل تمرکز روی بازی داشتیم  وتا الان با حمایت هایی که باشگاه داشت، لیگ رابه پایان رساندیم.

سرمربی تیم کاله مازندران، درخصوص شرایط آینده این تیم برای فصل آینده وبازی های آسیایی یادآورشد، همه چیز به تصمیم های هیات مدیره بستگی دارد وما درهرصورت درخدمت باشگاه هستیم.

به گزارش ایسنا، تیم کاله مازندران عصرپنجشنبه دردومین بازی خود در دیدارنهایی مسابقات لیگ برتربسکتبال باشگاه های کشور با نتیجه ۸۱ بر ۷۹ به تیم شهرداری گرگان باخت، تا نماینده گلستان برای سومین سال متوالی قهرمانی درلیگ برتر را جشن بگیرد.

پیش ازاین دو تیم شهرداری گرگان وکاله مازندران با صعود به دیدار نهایی لیگ برتر، جواز حضور درفصل آینده لیگ قهرمانان بسکتبال باشگاه های آسیا را نیز کسب کرده بودند.

انتهای پیاممنبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا