در زمینه جهانی سازی حرکت امام خمینی کم کاری کردیمدبیر عالی جامعه روحانیت مبارز گفت: باید افسوس بخوریم که نتوانستیم حرکت امام خمینی را جهانی کنیم. در این زمینه کم کاری داریم.

به گزارش ایسنا، مصطفی پور محمدی در مراسم شصتمین سالگرد تاسیس حزب موتلفه با بیان اینکه شهدای و اعضای موتلفه صف شکن بوده و جوانی و عمر خود را فدای انقلاب اسلامی کردند، اظهار کرد: امام خمینی بت شکن ما و شهدای روحانیت، انقلاب، جنگ و موتلفه و مؤمنین امر ولایت و امامت را احیا کردند.

وی ادامه داد: موتلفه جز پیشتازان احیای امر خدا و ائمه هستند. امام خمینی تحولات بزرگی را رقم زد که ما هنوز در کرانه درک فکر و مکتب امام هستیم  و هنوز آن را درست درک نکرده ایم. شخصیت امام ایستا نبود و امام سال ۴۲ با امام سال۵۷ و امام سال ۶۷ فرق می کند. فقه امام ایستا نبود. باید افسوس بخوریم که نتوانستیم حرکت امام را جهانی کنیم. در این زمینه کم کاری داریم و شاید این کم کاری به ما روحانیت بازمی گردد.

این فعال سیاسی همچنین با بیان اینکه کار تشکیلاتی و سازمانی را بها ندادیم، تصریح کرد: ما فکر کردیم با شعار می توانیم به اهداف خود برسیم در حالیکه دشمن با برنامه ریزی دنبال ضربه زدن به انقلاب است. ما هم با عقلانیت، همبستگی ملی می توانیم جلو نقشه‌های دشمن را بگیریم.

انتهای پیاممنبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا