خیرین در طرح ۵۰-۵۰ ساخت خوابگاه‌های دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مشارکت کنندایسنا/اردبیل رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از خیرین خواست تا در طرح ۵۰-۵۰ ساخت خوابگاه های دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مشارکت داشته باشند.

مسعود گنجی ۱۳ خرداد در نشست بنیاد حامیان دانشگاه محقق اردبیلی مشارکت خیرین در پژوه های دانشگاهی را منشا خیر دانست و گفت: از خیرین می خواهم تا در طرح ۵۰-۵۰ ساخت خوابگاه های دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مشارکت داشته باشند.

وی افزود: در این طرح هر خیری که ساخت ۵۰ درصد خوابگاه دانشجویی را عهده دار شود، وزارت علوم نیز ۵۰ درصد مابقی را تکمیل کرده و صندوق رفاه دانشجویان نیز متعهد به تجهیز آن خوابگاه می شود.

گنجی با اشاره به مشارکت بیش از ۱۰۰ خیر در ساخت خوابگاه های دانشجویی دانشگاه های زیرنظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سراسر کشور، تصریح کرد: صندوق خیریه رفاه دانشجویی نیز به منظور کمک به دانشجویان نیازمند راه اندازی شده و در حال ارائه خدمات می باشد.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به بازدید از ۹۸ دانشگاه طی ۲ سال گذشته، خاطرنشان کرد: در این بازدیدها مسائل و مشکلات دانشگاه ها احصا شده و در جهت حل آنها اقداماتی انجام گرفته است.

اسماعیل چمنی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی نیز با اشاره به مشارکت خیرین در ساخت خوابگاه های دانشجویی متاهلی، رصدخانه و کمک به دانشجویان نیازمند در این دانشگاه، خواستار مشارکت پیش از پیش خیرین در حوزه ساخت خوابگاه های دانشجویی شد.

وی افزود: هر یک از ما وظیفه داریم تا خدمات مطلوبی را در شان شهر و وطنمان به دانشجویان که آینده سازان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند، ارائه دهیم.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا