وزیرجنگ رژیم صهیونیستی مدعی طرح جایگزین در صورت شکست برجام شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تایمز اسرائیل، «بنی گانتز»، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شده که همکاری‌های این رژیم با واشنگتن در ارتباط با مسئله هسته‌ای ایران در حال تقویت است.

بنی گانتز در این ارتباط مدعی شد که تل آویو و واشنگتن با یکدیگر تبادل اطلاعاتی دارند و همکاری‌ها در این حوزه‌ها میان دو طرف در حال تقویت است.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با اشاره به احتمال عدم توافق در مذاکرات هسته‌ای ایران میان طرف‌های مذاکره، همچنین مدعی شد: ما با واشنگتن برای تدوین یک طرح جایگزین همکاری می‌کنیم تا نشان دهیم چنانچه توافقی اتفاق نیفتد، همان‌طور که رئیس‌جمهور بایدن گفت فعالیت‌های دیگری آغاز کنیم.

با این حال بنی گانتز توضیح بیشتر درباره طرح ادعایی جایگزین با توافق هسته‌ای ایران در صورت عدم توافق را ارائه نداده است.

ادعای وزیر جنگ رژیم صهیونیستی درباره طرح جایگزین برای شکست مذاکرات بر سر احیای توافق هسته‌ای ایران پس از سفر اخیر «نفتالی بنت»، نخست وزیر این رژیم به آمریکا و دیدار او بایدن صورت می‌گیرد.

منابع آمریکایی پیش تر گفته بودند که بنت در دیدار خود با رئیس جمهور آمریکا خواستار مدیریت روابط تل آویو و واشنگتن با وجود برخی اختلافات شده و بر این موضوع تاکید کرده که روابط دو طرف می‌تواند روبه گسترش تداوم یابد.

«نفتالی بنت»، نخست وزیر رژیم صهیونیستی هفته گذشته برای دیدار با مقامات و رهبران آمریکا به واشنگتن سفر کرد. سفر بنت به آمریکا در بدترین شرایط ممکن انجام شده است. دیدار بنت با وزرای دفاع و خارجه آمریکا با تعویق چند ساعته و ملاقاتش با جوبایدن با یک روز تأخیر انجام گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا