اولین واکنش مسعود پزشکیان به تنش در میزگرد فرهنگی

آفتاب‌‌نیوز :

مسعود پزشکیان در گردهمایی انتخاباتی در برج میلاد گفت: من مثل شما هستم، انقد که از من تعریف می‌کنید من معذب می‌شوم و نمیدانم چه بگویم، زیاد از من تعریف کنید من فکر می‌کنم کسی شده ام، من یک نفر مثل شما هستم. می‌دانید که دیکتاتور‌ها را آدم‌ها می‌سازند. ان‌شاءالله در هیچ حالتی تغییر نخواهم کرد.

اهم اظهارات پزشکیان را بخوانید؛

*قدرت در وحدت است در تفرق و دعوا نیست، بیاید باهم انسجام داشته باشیم، باید همدیگر را تحمل کنیم نه اینکه حرفی بزنیم که درگیری و تشنج ایجاد شود

*همدیگر را تحمل کنیم، اتفاقی امروز در صداوسیما افتاد، با این اتفاقات هیچوقت نمی‌توانیم مملکت را درست کنیم، نمی‌شود با توهین کردن و برخورد کردن مملکت را درست کنیم.

*هرکسی یک حرفی میزند، اگر شما خوشت نیامد در زمان خودت دفاع کن با نظرت را بگو چرا باید در میانه حرف همدیگر بپریم و بی حرمتی کنیم که در نهایت اتفاقی رخ دهد که خوب نباشد.

*در برنامه‌های صداوسیما گفتم می‌خواهم قانون و سیاست‌های کلی را اجرا کنم، آیا اینکه منطقه اول باشیم حرف بدی است؟ ما اجازه ندهیم با چند کلمه یا بند ما را حذف کنند، ما محکم بایستیم بگوییم ما ولایت مداریم، همان سیاست‌ها را اجرا کنیم و کشور را به مرحله‌ای که لایق آن است برسانیم

*چرا باید در مملکت یک عده در کپر درس بخوانند و برخی در عالی‌ترین امکانات بعد برای پیشرفت باهم باید رقابت کنند. چرا یک عده برای خود سفره دیگر پهن می‌کنند، ما دولتی‌ها، مجلسی‌ها، قوه قضاییه‌ای‌ها نباید برای خود یک سفره دیگر پهن کنیم

*نباید اجازه دهیم یک عده بر ما حاکم شوند، هرچقدر نخبه باشند نمی‌توانند کار را اداره کنند همان سخنی که دکتر ظریف گفتند که رأی ندادن به نوعی رأی دادن به گروه مقابل است.

*آدم‌هایی می‌خواهند شما را و ما را به اسم ضدولایت از میدان بیرون کنند. بیاییم بایستیم ما ولایت مداریم، ولی عدالت می‌خواهیم و انصاف را می‌خواهیم و از تبعیض بیذاریم و قلدری را نمی‌پذیریم، این حرف بدی است؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا