همه در زنده نگه داشتن یاد شهدا کوتاهی کرده‌ایم

ایسنا/تهران رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: مسئولان نهاد های فرهنگی در خصوص سیره شهدا با قدرت ورود پیدا کنند و اگر این کار را انجام ندهند ، باید پیش شهدا و امام شهدا شرمنده باشند.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحسن محمودی صبح سه شنبه ۹ شهریور ماه در همایش خوانش فرهنگی قیام امام حسین(ع) که با حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور و مدیرکل این بنیاد در شهرستانهای استان تهران در مرکز این بنیاد در تهران برگزار شد، خاطرنشان کرد: در خصوص زنده نگه داشتن یاد شهدا مسئولان فرهنگی و مربوطه ، رسانه ها و در کل همه کوتاهی کرده‌ایم ؛ حق شهدا و خانواده معظم شهدا بعد از ۴۲ سال بعد از انقلاب به خوبی ادا نشده است.

وی ادامه داد: خیلی از جوانان به شهدا اعتقادات خاصی دارند و برای مثل جوانان زیادی داریم که کتاب شهید ابراهیم هادی را خوانده اند و زندگی شان تغییر پیدا کرده است ؛ نهاد های فرهنگی آیا برای شهید ابراهیم هادی و شهدای دیگر ایران اسلامی فیلم و یا سریالی درست کرده اند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران عنوان کرد: بهترین سرمایه ایران اسلامی ، شهدا هستند ، مسئولان نهاد های فرهنگی در خصوص سیره شهدا با قدرت ورود پیدا کنند و اگر این کار را انجام ندهند باید پیش شهدا و امام شهدا شرمنده باشند و حتما از این کار خود توبه کنند.

عضو شورای فرهنگ عمومی استان تهران افزود: زمانی که ما به سرمایه های با ارزش خود نپردازیم ، دشمنان می آیند با کارتون های کودکانه و نمایشی ذهن نوجوانان ما را شست و شو می دهند و آنها را نسبت به شهدا بد بین می کنند ؛ یادمان نرود که شهدا چه ستاره های درخشانی در آسمان ایران بوده و هستند.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا