اوج گیری کرونا در اراضی اشغالی/ تیراندازی نظامیان صهیونیست در شرق «خان یونس»

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، رسانه صهیویستی یدیعوت آحارونوت از اوج گیری کرونا در رژیم صهیونیستی خبر داد و اعلام کرد که طی 24 ساعت گذشته 11 هزار صهیونیست به کرونا مبتلا شده‌اند.

تیراندازی نظامیان صهیونیست در شرق «خان‌یونس»

خبرگزاری فلسطینی شهاب از تیراندازی نظامیان صهیونیست به سوی جوانان فلسطینی در شرق خان یونس خبر داد.

منابع فلسطینی اعلام کردند که نظامیان صهیونیست امروز صبح به سوی جوانان فلسطینی در نزدیکی دیوار حائل در شرق خان یونس در جنوب غزه آتش گشودند.

جوانان فلسطینی همچنان بر ادامه فعالیت های مردمی در نوار مرزی باریکه غزه در اعتراض به ادامه محاصره این منطقه، تعطیلی گذرگاه‌ها و ممانعت رژیم صهیونیستی از ورود کالا و کمک‌های بشردوستانه به این باریکه اصرار دارند.

سقوط بالگرد رژیم صهیونیستی

رسانه صهیونیستی «کان» از زخمی شدن دو صهیونیست بر اثر سقوط بالگرد در نزدیکی شهرک «ریجاویم»  در اراضی اشغالی خبر داد.

تیراندازی به سمت قایق‌های صیادی فلسطینی‌ها

کشتی جنگی رژیم صهیونیستی به سمت قایق‌های صیادی فلسطینی ها در منطقه «سودانیه» واقع در شمال غرب غزه تیراندازی کردند.

نماینده قطر پنجشنبه به غزه می‌رود

«محمد العمادی» سفیر و نماینده قطر در طرح بازسازی نوار غزه روز پنجشنبه وارد این باریکه خواهد شد.

«گال برگر» روزنامه‌نگار اسرائیلی تاکید کرد که العمادی روز پنجشنبه به غزه سفر خواهد کرد و کمک‌های مالی قطر نیز ماه آینده تحت نظارت سازمان ملل میان خانواده‌های فقیر و نیازمند در غزه در چندین نوبت پرداخت خواهد شد.

العمادی به منظور انجام کارهای نهایی توزیع کمک‌های مالی قطر به غزه سفر خواهد کرد. این کمک‌ها 4 ماه پیش باید به دست مردم غزه می‌رسید اما رژیم صهیونیستی تا این لحظه اجازه تحویل آن را نداده است.

در همین حال، برخی منابع آگاه هم اعلام کرده‌اند که موانع موجود بر سر راه تحویل کمک‌های مالی قطر به غزه برداشته شده و این کمک‌ها به زودی در بین فلسطینیان ساکن غزه توزیع خواهد شد.

عربده‌کشی عضو تندرو کنست رژیم صهیونیستی علیه «هنیه»

«ایتمار بن غفیر»عضو تندرو کنست رژیم صهیونیستی خواستار ترور اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس شد.

«بن غفیر» پس از اعلام خبر به هلاکت رسیدن تک‌تیرانداز مجروح اسرائیلی در بیمارستان «سوروکا» تاکید کرد: بسیار دعا کردیم و امیدوار بودیم اما متاسفانه خبر ناگواری از بیمارستان «سوروکا» در رابطه با مرگ «بارئیل شموئیلی» دریافت کردیم، اکنون زمان انتقام است و دولت اسرائیل باید ضربه سنگینی به حماس بزند و «نفتالی بنت» و «بنی گانتس» باید همین امشب دستور ترور «اسماعیل هنیه» رهبر حماس را صادر کنند.

«بارئیل شموئیلی» تک‌تیرانداز اسرائیلی 10 روز پیش در جریان درگیری‌های شرق غزه به ضرب گلوله جوانی فلسطینی زخمی شد و سرانجام روز دوشنبه در بیمارستان «سوروکا» به هلاکت رسید.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا