استقلال مهاجم فوق حرفه‌ای را قبل از بازی با الهلال می‌خواهد

به گزارش خبرنگار مهر، اصغر ملکیان رییس هیات مدیره باشگاه استقلال که این روزها تلاش‌های زیادی را از او در این باشگاه شاهد هستیم، روز گذشته و هنگام خروج از ساختمان باشگاه اعلام کرد استقلال به زودی یک مهاجم فوق حرفه‌ای به خدمت خواهد گرفت که البته این اتفاق پس از بازی با الهلال رخ خواهد داد.

خبری که ابتدا به ساکن نام سباستین جووینکو را در ذهن هواداران استقلال متبادر می‌کند که البته این نام از سوی اصغر ملکیان نه تایید شد و نه تکذیب تا شائبه در خصوص استقلالی شدن این مهاجم ایتالیایی بیشتر شود.

در اینکه استقلال یک مهاجم فوق حرفه‌ای نیاز دارد کوچک‌ترین تردیدی نیست. نه تنها مهاجمی فوق حرفه‌ای و باتجربه، بلکه بازیکنانی با همین مشخصات در سایر خطوط این تیم در صورت به کار بکارگیری می‌توانند مفید باشند. اما این سئوال پیش می‌آید که چرا اقدام برای جذب چنین مهاجمی قدری دیر انجام گرفته تا این مهاجم حرفه‌ای بازی با الهلال را از دست بدهد.

آبی پوشان روز ۲۲ شهریور و در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در دبی به مصاف الهلال می‌روند که در صورت اضافه شدن مهاجم مد نظر رییس هیات مدیره، قطعاً شانس آبی پوشان برای پیروزی در این بازی بزرگ بالا می‌رفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا