نشست رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اعضای شورای مرکزی شبکه ملی ایثارگران

نشست رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اعضای شورای مرکزی شبکه ملی ایثارگران

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران پیش از ظهر روز سه‌شنبه نهم شهریور ماه با اعضای شورای مرکزی شبکه ملی ایثارگران در ساختمان حوزه ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش ایسنا، مهندس سعید اوحدی در این نشست ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: فعالیت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران بسیار گسترده است و از اهمیت زیادی برخوردار است، زمانی که وارد بنیاد شدیم وجدان کاری را سرلوحه کار خود قرار دادیم و در مسیر خدمت به جامعه ایثارگری تلاش کرده‌ایم.
معاون رئیس جمهور با بیان اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران از جایگاه مقدسی برخوردار است، گفت: نباید برای خدمت به جامعه ایثارگری دچار هوای نفسانی شد، هوای نفس در وجود همه انسان‌ها است اما خداوند تقوا را هم در وجود انسان‌ها قرار داده است، وظیفه ما این است که در همه حال و در هر شرایطی به جامعه ایثارگری خدمت کنیم.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره  به روحیه جهادی حجت‌الاسلام و المسلمین رئیسی، رئیس جمهور برای خدمت به مردم گفت: در هیچ جای دنیا این روحیه جهادی را سراغ نداریم و باید با همین روحیه برای خدمت به جامعه ایثارگری تلاش کنیم. چرا که ما برای دفاع از ارزش‌های اهل بیت (ع) گام در این مسیر گذاشتیم و در دوران اسارت اعتقاد قلبی ما بود که باید از ارزش‌های دین اسلام دفاع کرد.
مهندس اوحدی با بیان اینکه نباید با تغییر و تحول‌ها در بنیاد شهید و امور ایثارگران هیچ برنامه خدمت‌رسانی به جامعه ایثارگری بر زمین بماند، گفت: نباید در قیامت شرمنده شهدا و خانواده ایثارگران باشیم. باید خدمت به جامعه ایثارگری را در هر شرایطی مورد توجه و اهمیت قرار دهیم.
معاون رئیس جمهور ادامه داد: شاخص پاداش انسان‌ها کمی نیست و خداوند ابتدا نیت انسان‌ها را می‌سنجد و به نیت انسان‌ها و نه به عمل آن‌ها پاداش می‌دهد، لذا هرچقدر نیت انسان بزرگ باشد پاداش بزرگ‌تری را هم در قبال آن دریافت می‌کند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خطاب به اعضای تشکل‌های شاهد و ایثارگری در نشست گفت: همت والای شما عزیزان جای تشکر و قدردانی دارد و عزت جامعه ایثارگری با حضور شما عزیزان تداوم می‌یابد و خدا را شاکر هستیم که بر عهد خود با جامعه ایثارگری پایبند بوده و هستیم.
در این نشست که عادل مهری مدیرکل دفتر دانش پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر حضور داشت، اعضای شورای مرکزی شبکه ملی ایثارگران به بیان نظرات و پیشنهادات خود درباره خدمات رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران پرداختند.
انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا