فرمانده ناجا: رفتار غیرحرفه ای در هیچ مستندی پذیرفته نیست

فرمانده ناجا با تاکید بر نمایش روحیه انقلابی و منظومه فکری پلیس در تولیدات فرهنگی و هنری، گفت: در تولید آثار، باید نگاه هنرمندانه برای استفاده بهینه از ظرفیت های موجود در راستای تقویت القای حس امنیت لحاظ شود.

به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری در جلسه بررسی فرآیند پیشرفت برنامه های هفته ناجا ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدا و تسلیت ایام سوگواری ماه محرم الحرام، بر استفاده از ظرفیت هنر برای نشان دادن اقتدار، توانمندی و رأفت پلیس تأکید کرد و اظهار داشت: نمایش روحیه انقلابی و منظومه فکری پلیس در تولیدات فرهنگی، هنری و برنامه های هفته ناجا همواره مد نظر بوده است.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه هدف از ساخت برنامه های فرهنگی و هنری، معرفی پلیس هوشمند و حرفه ای به مخاطب است، یادآور شد: در این راستا تمرکز بایستی بر گسترش گفتمان امنیت و سلامت و القاء حس امنیت عمومی در برنامه ها باشد.

وی با اشاره به اینکه ایجاد تنوع و استفاده از تکنیک های بروز در تولیدات هنری باید مدنظر باشد، خاطر نشان کرد: نمایش سهم قومیت ها و همگرایی آنان در توسعه و پایداری امنیت در تولید آثار هنری از اهمیت به سزایی در تقویت و تزریق تفکر مشارکت همگانی در ایجاد و تداوم امنیت جامعه برخوردار است.

وی با تصریح اینکه انضباط بخشی و قانون مداری در ارتقاء امنیت اجتماعی تاثیر به سزایی دارد، عنوان داشت: هر محصولی تولید می شود باید انضباط پلیس در همه مراحل مورد تاکید باشد.

سردار اشتری ابراز داشت: جهت گیری و منظومه فکری پلیس با داشتن روحیه انقلابی از جمله موضوعات مورد تاکید ما در تولید محصولات مد نظر بوده است.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه رفتار غیرحرفه ای در هیچ مستندی پذیرفته نیست، یادآور شد: معرفی پلیس هوشمند از جمله موضوعاتی مورد توجه بوده و همچنین معرفی ابعاد مختلف عملکرد و خدمت رسانی پلیس های ناجا بایستی در برنامه های هفته ناجا گنجانده شود.

وی با بیان اینکه در تولید آثار، باید نگاه هنرمندانه برای استفاده بهینه از ظرفیت های موجود در راستای تقویت القای حس امنیت لحاظ شود، گفت: استفاده  از تنوع و تکنیک در تولید محصولات هنری  نظیر فیلم موشن گرافی سرود داستان و ..  که می تواند ناجا را به شکل های مختلف و در ابعاد متفاوت معرفی کند، توصیه می شود.

ارشدترین مقام انتظامی کشور با تصریح اینکه توجه به محتوا و انتقال و انعکاس پیام مورد نظر به مخاطب حائز اهمیت است، افزود: در تولید آثار سعی شده همه ابعاد و زوایای پلیس مد نظر قرار گیرد.

سردار اشتری اظهار کرد: بر اساس برآوردهای انجام تولید برنامه های امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته از تنوع و کیفیت بالاتری برخوردار است که به طور قطع اثربخش تر هم خواهد بود.

فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه در فرآیند تهیه و تولید آثار و مستندات پلیسی آنچه حائز اهمیت بوده داشتن نگاه کارشناسانه همراه با تحقیق و پژوهش است، خاطر نشان کرد: نتیجه تمام این فرآیندها باید پلیس در تراز انقلاب اسلامی را به عرصه نمایش بگذارد.

وی با اشاره به اینکه در هفته دوران دفاع مقدس نیز باید نظیر هفته ناجا اقدامات پلیس به معرض نمایش درآید، یادآور شد: در این مورد باید بیش از پیش تلاش شود.

سردار اشتری بر اقتدار توام با هوشمندی و مهربانی پلیس تاکید و گفت: استفاده از فناوری نوین، توانمندی و ظرفیت های موجود در تهیه و تولید آثار می تواند در القای افزایش احساس امینت جامعه بسیار موثر واقع شود.

وی با اشاره به اینکه در تولید آثار هنری باید از این نکته غافل نبود که هدف انتقال پیام به مخاطب آگاه سازی و پیشگیری از وقوع جرم است، تصریح کرد: کارکنان نیروی انتظامی با داشتن روحیه انقلابی همراه با دانش، تعهد، تخصص و .. تمام توان خود را برای ارتقاء امنیت عمومی به کار می گیرند که این موضوع بایستی هنرمندانه در قالب آثار نمایشی به مخاطبان القا شود.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا