شماره پیراهن بازیکنان پرسپولیس سوژه شد

به گزارش خبرنگار مهر، تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس در حالی برای بازی با استقلال تاجیکستان در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ادامه دارد که تازه واردها انگیزه زیادی برای جلب اعتماد کادر فنی دارند.

علی نعمتی، علیرضا ابراهیمی، رضا دهقانی، حامد پاکدل و رضا اسدی پنج بازیکن جدید پرسپولیس هستند که در جمع شاگردان یحیی گل محمدی حاضر شده و برای حضور در جمع بازیکنان اصلی رقابت می‌کنند.

تازه واردهای پرسپولیس پس از چند روز پوشیدن پیراهن‌های بدون شماره، تکلیف آن را روشن کردند تا علیرضا ابراهیمی با رخصت از افشین پیروانی شماره ۵ را بر تن کند.

علی نعمتی هم که از شهر خودرو مشهد به پرسپولیس آمد شماره ۶ سرخ‌ها را از کریم باقری اجازه گرفت بر تن کند. پیراهنی که فصل گذشته بر تن کنعانی زادگان بود اما با ترانسفر مدافع تیم ملی ایران به الاهلی قطر به نعمتی رسید. شماره‌ای که باعث شد نعمتی را خوش یمن بنامند تا بتوانند برای رسیدن به ششمین قهرمانی که عددی ویژه در این تیم است دست پیدا کنند.

شماره پیراهن بازیکنان پرسپولیس سوژه شد

رضا دهقانی نیز شماره ۲۰ پرسپولیس را خواهد پوشید که در دوره جنجالی کری بین سرخابی‌های پایتخت در دهه هشتاد بر تن بهروز رهبری فرد بود که به واسطه دوستی با مهدی هاشمی نسب شماره‌ای مشترک با بازیکن وقت استقلال پوشیده بود.

همچنین رضا اسدی نیز با جدایی جنجالی احمد نوراللهی شماره ۸ را می‌پوشد تا او میراث دار بازیکنانی نظیر مجتبی محرمی و علی کریمی هم شود.

حامد پاکدل مهاجم تازه وارد سرخ‌ها نیز هنوز شماره پیراهن خود را مشخص نکرده است و احتمال می‌رود او نیز با شماره‌ای دو رقمی و خارج از عرف همیشگی برای پرسپولیس در فصل جاری بازی کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا