21 دنیل جیمز آزاد می شود/ شماره کریستیانو رونالدو در منچستر مشخص شد؟

کد خبر: 1776874/29

زمان: 14:56  
1400/06/08

بازدید: 5,348

21 دنیل جیمز آزاد می شود

کریستیانو رونالدو در صورت جدایی دنیل جیمز، پیراهن شماره 21 منچستریونایتد را به تن خواهد کرد.

به گزارش “ورزش سه”، جمعه گذشته بود که باشگاه منچستریونایتد اعلام کرد با کریستیانو رونالدو بر سر قراردادی دو ساله به توافق رسیده و فوق ستاره پرتغالی به اولدترافورد باز خواهد گشت تا هواداران این باشگاه سورپرایز شوند. رونالدو ابتدا قرار بود راهی سیتی شود ولی با مداخله به موقع سر الکس فرگوسن و چند ستاره قدیمی یونایتد، نظرش را تغییر داد.

 

 

 

 

ساعتی پیش نیز اعلام شد که رونالدو تست های پزشکی یونایتد را نیز با موفقیت پشت سر گذاشته و دیگر هیچ مانعی بر سر راه امضای رسمی قرارداد نیست.

رونالدو معمولا در تیم هایش شماره 7 را به تن می کند ولی این شماره در اختیار ادینسون کاوانی است و هنوز مشخص نیست بالاخره به رونالدو چه شماره ای تعلق خواهد گرفت.

 

 

 

 

طبق ادعای اتلتیک و فوتبال اینسایدر، رونالدو ممکن است شماره 21 را در اختیار بگیرد. شماره ای که متعلق به دنیل جیمز ستاره ولزی یونایتد است ولی گفته می شود او تا فردا با قراردادی 30 میلیون یورویی به لیدزیونایتد خواهد رفت.

همچنین شماره 28 یونایتد نیز در دسترس است، شماره ای که رونالدو در اسپورتینگ لیسبون به تن داشت. او سال اول حضورش در رئال نیز شماره 9 را پوشید چرا که 7 همچنان متعلق به رائول گونزالس بود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا