فرمانده نیروی دریایی ارتش: اجازه بر هم خوردن امنیت منطقه را نمی‌دهیم

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش، در مراسم اختتامیه ششمین دوره مسابقات بین المللی غواصی عمق ارتش های جهان که به میزبانی نیروی دریایی راهبردی ارتش در بندر کنارک برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد شهدای ایران اسلامی اظهار داشت: فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی)  با رهنمودهایشان ما را به گونه ای در مسیر هدایت قرار دادند که بتوانیم به عنوان سربازان خالص میهن عزیزمان طلایه دار پیام صلح و دوستی باشیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه ایران اسلامی سرشار از مردان و زنان برومند، استوار و  متعهد به نظام و آرمان های  اسلامی است، ادامه داد: امروز توانستیم به گونهای عمل کنیم که مورد رضایت همگان باشد و این مسابقات نشان از همبستگی  ملت ها دارد  که موجب  برقراری صلح و دوستی  بر پایه استقامت و مقاومت، استکبار ستیز، خودباوری و خود کفایی شده است.

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش با تاکید بر اینکه  ایران اسلامی همواره منادی صلح و دوستی بوده و دست دوستی به ملت ها داده است، افزود:  مطمئن باشید  هیچ گاه نخواهیم گذاشت که کشورهایی در قالب ستیزه جویانه بخواهند امنیت و آرامش را در منطقه به هم بزنند. ما روی پای خود ایستادیم و امروز  به عنوان کشوری مستقل از حوزه دریا حفاظت می کنیم.

امیر دریادار ایرانی با بیان اینکه یکی از پیام‌های این مسابقات اقتدار است، افزود:  برخی ها نمی خواهند کشورهای آزاده را در کنار هم ببینند و ما  تلاش می کنیم با ظرفیت های موجود، هر ساله  میزبان رشته های مختلف  مسابقات ارتش های جهان بوده  و کیفیت مسابقات را بالا ببریم. امیدواریم  شاهد حضور کشورهای بیشتری برای مسابقات دوره های بعدی ارتش های جهان در ایران اسلامی باشیم. این سومین دوره است که میزبان این رقابت ها بوده  و برای اولین بار در شمال کشور میزبان مسابقات جام دریا هستیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش تاکید کرد: امروز وقتی که نیروهای مسلح کشورها در کنار هم قرار می گیرند پیام خاصی به دشمن می هد، دشمن کوردل این  پیام را به خوبی دریافت کن و بدان و بفهم که ملت های آزاده با سربلندی ، احترام و اقتدار با تو مقابله و تو را بی آبرو خواهند کرد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا